Váš start do pasivních výdělků na internetu


vhodné jako vedlejší příjem, pro maminky na mateřské, důchodce, studenty, ztp, …

Affiliate marketing (také nazýván partnerský marketing nebo provizní  systém) je marketingový nástroj internetových firem, který funguje na provázanosti stránek prodejce služeb nebo výrobků se stránkami, které službu či výrobek doporučují. Jde o systém založený na propagaci produktu firmy prostřednictvím stránek affiliate partnerů, kteří za to dostávají podíl – provize z prodeje.

Affiliate marketing není pyramidová hra ani MLM. Je to normální vztah dodavatel a odběratel. Jediný rozdíl je v tom, že zboží neputuje od dodavatele k odběrateli a od odběratele k zákazníkovi. Zboží, které si zákazník objedná přes váš web expeduje dodavatel přímo zákazníkovi. Z toho pro vás plynou nemalé výhody: nemusíte držet sklad, nemusíte odesílat zboží zákazníkovi, nemusíte řešit vrácení zboží a reklamace, nestane se vám, že na skladě zůstane neprodejné zboží. Další výhodou je, že dodavatel 100% ručí za kvalitu zboží a potřebné certifikáty. Je to vlastně podnikání bez rizika a bez vysokých počátečních nákladů. Nemusíte vlastnit živnostenský list, lze dělat i na smlouvu o zprostředkování.

To samé platí i u služeb: u úvěrů nepotřebujete licenci ČNB, u zájezdů nemusíte zakládat cestovní agenturu, … Za vše zodpovídá dodavatel služby.

Affiliate spolupráci nabízejí i největší hráči na internetovém trhu: mall.cz, tescoma.cz, zazitky.cz, invia.cz, aukro.cz, …

Na vás je tedy “jen” přivést návštěvníky na váš web.

Výdělky záleží na čase věnovanému propagaci Vašeho webu.

Propagace je alfa a omega Vašeho úspěchu. Zadejte web do vyhledávačů a katalogů. Inzerujte a zmiňujte se o svém webu kde to jen jde – inzertní weby, diskusní fóra, blogy, facebook, twitter, instagram, … Posílejte emaily. Zadejte PPC reklamní kampaně – google. Sklik, facebook, …Postavím vám affiliate web napojený na web s produktem, který budete propagovat. Vyberte si z 19 variant. Pokud máte zájem o propagaci jiného produktu, napište, a domluvíme se na individuálním řešení.

Do všech odkazů a reklamních bannerů na vašem webu vložím váš unikátní identifikační kód, takže dodavatel bude vědět, že zákazník přišel z vašeho webu.

Web bude na WordPressu v češtině /jednoduchá administrace, jednoduchá editace a přidávání textů, obrázků, affiliate a reklamních prvků, …../. Web bude mít SEO optimalizaci pro vyhledávače.

  • pokud nemáte, vyhledám Vám vhodnou doménu a zaregistruji jí na vaše jméno
  • pokud nemáte, založím vám hosting na vaše jméno
  • postavím web na šabloně WordPress dle vašeho výběru
  • založím affiliate partnerský účet na vaše jméno /zde uvidíte každé přesměrování z vašeho webu na web affiliate partnera – statistiky, prodeje, výdělky/
  • propojím váš web s webem affiliate partnera
  • doména i web jsou vaším majetkem, affiliate partnerský účet je zdarma, doména + hosting stojí cca 500 Kč ročně
  • propagujte svůj nový web a vydělávejte

proč to za pár kaček nezkusit, není co ztratit, lze jen získat


Zde si můžete vybrat z 19 variant affiliate webů – cena 990 Kč


Rád zodpovím všechny vaše dotazy