Náramek na míru

NEBO SI VYBERTE ZE TŘÍ VARIANT

Laja TRIO – láva + 2 x jaspis + 1 x stříbro – 249 ,- Kč

Laja DUO – láva + 2 x jaspis – 199 ,- Kč

Laja LUX – láva + 4 x jaspis + 2 x stříbro – 349 ,- Kč

:::::

:::::

Přírodní energetický náramek Laja – posiluje tělo i mysl

:::::

Dostupnost a doručení

Objednávku expedujeme v pracovní dny do 24 hodin. Doručuje Česká pošta, doporučená zásilka. Poštovné je 49 Kč.

Vrácení zboží

Vzhledem k tomu, že je náramek vyráběn dle vašeho zadání, nelze odstoupit od smlouvy ve 14 denní lhůtě. Tímto není nijak dotčena záruka.

:::::

Náramek je vyroben z korálků ze stříbra o ryzosti 925/1000, fazetově broušených korálků z přírodního polodrahokamu dalmatin jaspis a korálků z přírodního lávového kamene. Korálky z ryzího stříbra a polodrahokamu dalmatin jaspis jsou o přesném průměru 8 mm, minerální korálky z přírodních lávových kamenů jsou 8 mm až 8,5 mm, vzhledem k pórovitosti materiálu.

:::::

Korálky 100% z přírodních materiálů

Korálky jsou vyrobeny z přírodních materiálů bez přibarvování – minerálů, polodrahokamů a ryzího stříbra

Podtrhne vaši osobnost

Jednoduchý nadčasový design vhodný pro jakoukoli příležitost. Náramek je UNISEX – vhodný pro muže, ženy, děti. Lávové kameny jsou vhodné pro všechna znamení zvěrokruhu.

Korálky na pružném lanku

Korálky o průměru cca 0,8 cm jsou na pružném a pevném lanku s vysokou životností bez zapínání

Léčivé a ochranné účinky

Již od středověku jsou známy léčivé a ochranné účinky minerálů a polodrahokamů a příznivý vliv na psychickou pohodu a zdravý a klidný spánek.

Vyrobíme velikost na míru

Změřte si obvod zápěstí a do poznámky uveďte délku v cm nebo mm. Pokud chcete náramek pevně na ruku, zvolte stejnou velikost jako je obvod vašeho zápěstí, pokud chcete volnější, připočtěte cca 0,5 cm.

Náramky vyrábíme ve třech variantách

LAJA TRIO – jeden korálek stříbrný, dva korálky dalmatin jaspis a zbytek korálků z lávy za 249 Kč, LAJA DUO – dva korálky dalmatin jaspis a zbytek korálků z lávy za 199 Kč, LAJA LUX – dva korálky stříbrné, čtyři korálky dalmatin jaspis a zbytek korálků z lávy za 349 Kč. Nebo si můžete objednat základní model – pouze korálky z lávových kamenů za 119 Kč.

LÁVOVÝ KÁMEN JE SILNÝ OCHRANNÝ KÁMEN VELMI PROSPĚŠNÝ LIDSKÉMU ORGANISMU S POSILUJÍCÍM VLIVEM NA CELÉ TĚLO, UVOLŇUJE UNAVENOU MYSL A NAVOZUJE POCIT HARMONIE. POMÁHÁ ODRÁŽET FYZICKÉ I PSYCHICKÉ ÚTOKY A VRACÍ JE ZPĚT PŮVODCI. JASPIS VYZAŘUJE NEUSTÁLE ENERGII POSILUJÍCÍ PSYCHICKOU POHODU A PŘINÁŠÍ ZDRAVÝ A KLIDNÝ SPÁNEK.

Každý kus je originál – nikdy nenajdete dva stejné korálky

:::::

VÍCE INFORMACÍ NA 777 63 43 23 nebo 607 63 43 23 nebo info@pepatrh.cz

:::::