Agregátor půjček, jistý výdělek z domova

Vhodné jako vedlejší příjem pro maminky na mateřské, důchodce, studenty, ztp, ale i jako hlavní příjem.

Affiliate marketing (také nazýván partnerský marketing nebo provizní  systém) je marketingový nástroj internetových firem, který funguje na provázanosti stránek prodejce služeb nebo výrobků se stránkami, které službu či výrobek doporučují. Jde o systém založený na propagaci produktu firmy prostřednictvím stránek affiliate partnerů, kteří za to dostávají podíl – provize z prodeje.

Agregátor půjček je moderní způsob práce z pohodlí vašeho domova. Agregátor půjček je automat napojený on-line na poskytovatele služeb. Na vás je přivézt zákazníky na váš web, kontrolovat partnerské účty a fakturovat /lze i na smlouvu o zprostředkování bez ŽL/.

Agregátor půjček je obrovská úspora času. Klient vyplní jenom jednu žádost. Po odeslání je automatizovaným systémem žádost zpracována, ohodnocena a následně je přeposlána více poskytovatelům půjček. Při hodnocení žádosti může systém nahlížet do registrů dlužníků. Pokud má klient záznam, je žádost přednostně odesílána úvěrovým společnostem, které tuto skutečnost tolerují. Proto je úspěšnost poskytnutí půjčky vysoká.


Na webu budete mít úvěry a půjčky v rozmezí od 500 Kč do 750 000 Kč s provizí za každý vyplněný a odeslaný formulář, a to až 360 Kč. Další provize je za uzavřenou půjčku, a to od 2% do 2,5%. Plus další finanční služby.


V ceně je postavení webu na vaší nebo nové doméně /s výběrem domény i hostingu pomohu/, založení affiliate účtů a napojení na úvěrové společnosti/.

ZDE WEB VARIANTA A – cena je 1 490 Kč

ZDE WEB VARIANTA B – cena 2 990 Kč

RÁD ZODPOVÍM VEŠKERÉ VAŠE DOTAZY – kontakty ZDE


K objednání agregátoru půjček použijte, prosím, kontaktní formulář
Jméno a příjmení/název firmy, adresa, IČ, DIČ
Pokud chcete více variant nebo jednu variantu na více domén, napište váš požadavek do zprávy