Affiliate eshop na vaší nebo novou doménu

Na vaší nebo nové doméně vám postavím automatický affiliate eshop napojený XML feedem přímo na partnerský eshop. Feed se každý den aktualizuje. Zákazník objednává zboží přímo na partnerském eshopu, tedy nemusíte vůbec nic řešit – sklad, vrácení zboží, reklamace, obchodní podmínky,…

CENA JE 1 990 Kč

V ceně je předání kompletního funkčního webu včetně založení partnerského účtu a napojení na partnera.

ZDE UKÁZKY:

grilujeme-udime.cz – provize pro vás je 8%

nejnizsi-ceny.cz – provize pro vás je 13%

brilianty.eu – provize pro vás je 15%

Dovolená.Pepatrh.cz – provize pro vás je 6%

sexeshop.eu – provize pro vás je 25%

Outdoor.Pepatrh.cz – provize pro vás je 8%

shopgo.cz – provize pro vás je 13%

trikotriky.cz – provize pro vás je 15%

iqhodinky.cz – provize pro vás je 13%

hafoun.cz – provize pro vás jsou 3%

relaxomat.cz – provize pro vás je 12%

Hračky.Pepatrh.cz – provize pro vás je 11,5%

I některé tyto weby jsou na prodej, včetně domény, pokud máte o některý zájem, klikněte zde: https://cz-de-en.eu/prodej-webu-a-domen/

Mohou být i jiní affiliate partneři dle vašeho výběru. Stačí napsat obor a vyhledám. Šablona, grafika, logo dle vás.

Více informací na 777 63 43 23 nebo 607 63 43 23 nebo budka@cz-de-en.eu

—————————————————————————-

Affiliate marketing (také nazýván partnerský marketing nebo provizní systém) je marketingový nástroj internetových firem, který funguje na provázanosti stránek prodejce služeb nebo výrobků se stránkami, které službu či výrobek doporučují. Jde o systém založený na propagaci produktu firmy prostřednictvím stránek affiliate partnerů, kteří za to dostávají podíl – provize z prodeje.
Pokud návštěvník vašeho webu klikne na affiliate odkaz, váš web automaticky přeposílá objednávky na web prodejce produktu s vaším unikátním identifikačním kódem. Vše se zobrazí ve vašem affiliate účtu u prodejce: statistiky, zobrazení, prokliky, provize.

Affiliate marketing není pyramidová hra ani MLM. Je to normální vztah dodavatel a odběratel. Jediný rozdíl je v tom, že zboží neputuje od dodavatele k odběrateli a od odběratele k zákazníkovi. Zboží, které si zákazník objedná přes váš web expeduje dodavatel přímo zákazníkovi. Z toho pro vás plynou nemalé výhody: nemusíte držet sklad, nemusíte odesílat zboží zákazníkovi, nemusíte řešit vrácení zboží a reklamace, nestane se vám, že na skladě zůstane neprodejné zboží. Další výhodou je, že dodavatel 100% ručí za kvalitu zboží a potřebné certifikáty. Je to vlastně podnikání bez rizika a bez vysokých počátečních nákladů. To samé platí i u služeb: u úvěrů nepotřebujete licenci ČNB, u zájezdů nemusíte zakládat cestovní agenturu, … Za vše zodpovídá dodavatel služby.

Propagace vašeho webu je to nejdůležitější. Zadejte web do vyhledávačů a katalogů. Inzerujte a zmiňujte se o svém webu kde to jen jde – inzertní weby, diskusní fóra, blogy, facebook, twitter, instagram, napište o webu svým známým, … Samozřejmě můžete zadat i placené reklamní kampaně.