Kdo jsme a jak to bude probíhat

images

!!!   Bankovní či nebankovní – vše na jednom místě   !!!

…………………………

Zprostředkujeme  Vám nebankovní a bankovní produkty od prověřených předních poskytovatelů i soukromých investorů, kteří Vás budou následně telefonicky kontaktovat a nabídnou Vám konkrétní produkt dle Vašich požadavků  a pokud Vám produkt bude vyhovovat sepíší s Vámi příslušné smlouvy.

Proto od Vás vyžadujeme pouze základní informace. Na základě těchto údajů, které nám můžete poslat formou SMS ,emailem nebo sdělit telefonicky, určíme pro Vás nejvhodnějšího poskytovatele produktu. Poté informace předáme poskytovateli. Pokud přichází v úvahu více poskytovatelů, zavoláme a dle Vašich požadavků spolu vybereme konkrétního poskytovatele produktu.

…………………………

Bez poplatků předem, bez poplatků za zprostředkování, bez skrytých poplatků

…………………………

Máte-li jakékoli dotazy volejte na čísla  777 63 43 23  ,  607 63 43 23  nebo zašlete SMS a my zavoláme nebo zašlete email s Vašim telefonem na  info@cz-de-en.eu  a my zavoláme.

…………………………………

Máme pro Vás neustále cca 20 poskytovatelů nebankovních i bankovních produktů

………………………………………

Pro více informací volejte 777 63 43 23 nebo 607 63 43 23

_______________________________________________

____________________________________________________

nextwood

WPS  /dřevoplastové/  terasy, podlahy, ploty, zábradlí

Nabízíme WPS /dřevoplastové/ materiály včetně veškerého příslušenství a spojovacích prvků za velice příznivé ceny v nejvyšší kvalitě. Praktický bezúdržbový materiál /již žádné nátěry a opravy/. V  e-shopu stačí zadat požadovaný rozměr a online kalkulátor Vám vypočte veškeré potřebné prvky a kompletní cenu.

Navštívit e-shop Nextwood