Neplaťte pokuty za rychlou jízdu

Největší prodejce antiradarů v ČR. Výhradní distributor antiradarů BELTRONICS a ESCORT RADAR a laserových rušiček ANTILASER. Kromě těchto značek nabízí např. GENOVO ONE nebo kompletní systémy PROTECTOR.

Přenosný antiradar vs. antiradar napevno?

Výhody a nevýhody pevných a přenosných radarových detektorů lze shrnout poměrně jednoduše. Podobně jako třeba přenosné navigace vynikají praktičností – zejména přenositelností z vozu do vozu, pevné verze poskytují řádově vyšší uživatelský komfort a většinou i vyšší výkonnost.

Z hlediska citlivosti jsou na tom pevně montované antiradary většinou podstatně lépe než přenosné varianty a reagují na podstatně delší vzdálenost. V neposlední řadě je velkou výhodou pevné instalace naprostá diskrétnost. Pevně instalovaný detektor radarů ve voze prakticky nepostřehnete a nemusíte tedy řešit například časté problémy s odcizením, nebo s některými neznalými policisty, kteří mohou mít za to, že radarové detektory nejsou legální.

Radarový detektor vs. laserová rušička?

Detektory radarů jsou v ČR naprosto legální a jejích funkce je pouze pasivní příjem vysílání z radarů a v současné době Vás proti nim ochrání cca ze 70 %. V poslední době se začínají prosazovat také radarové detektory kombinující příjem radaru s GPS technologií, když pomocí integrované databáze Vás umí varovat také proti úsekovému měření rychlosti. Proti laserovým radarům Vás však spolehlivě neochrání, a proto je vhodné kombinovat detektor s laserovou rušičkou, která Vám při správném použití zajistí dostatek času na bezpečné snížení Vaší rychlosti. Některé rušičky jsou navíc při správném používání také 100% legální.

GPS detektory

Některé radarové detektory Vás pomocí integrovaného GPS modulu a vlastní databáze umí varovat také proti úsekovému měření rychlosti, které se prostým detektorem nedá odhalit, kamerám na červenou, nebo proti některým jinak nedetekovatelným stacionárním radarům. Výhodou detektorů radarů například oproti GPS navigacím s podporou bodů zájmů je především v tom, že GPS databáze integrovaná v detektorech radarů je tvořena profesionály v oboru a její kvalita a aktuálnost tak bývá řádově vyšší. Některé modely mají databázi radarů prakticky 100%.

!!! Zapůjčení detektoru !!!

Zamýšlíte-li nákup detektoru a nejste si 100% jistí jeho funkčností? Nabízíme možnost zapůjčení detektoru zdarma na dobu 14 dní na otestování. Kupující složí zálohu ve výši ceny detektoru a je mu zapůjčen vybraný model. Pokud kupující z jakéhokoliv důvodu není s detektorem spokojený, může ho kdykoli během testovací doby vrátit a bude mu vrácena složená záloha.